<progress id="ttz1t"></progress>
  <dl id="ttz1t"></dl>

        <noframes id="ttz1t">

           • 01

            Контролен панел

            Паметно и професионално диза?нирана контролна табла на допир на екранот со програма погодна за корисниците, лесна за употреба и добри перформанси.

           • 02

            Гре?ни плочи

            Подебелиот и на?добар распоред на гре?ните намотки гре?ната плоча со побрзо обновува?е на топлината обезбедува рамномерна распределба на топлина и притисок на притисокот на топлината.

           • 03

            Диза?н и рамка

            Професионално диза?нирани и алатки за инвестира?е за да бидете сигурни дека машината за преса на топлина изгледа добро и работи апсолутно совршени.

           • 04

            Електрични делови

            Резервните делови со UL или CE сертифицирани се применуваат за да се осигураме дека машината за преса на топлина е на?добар квалитет и стабилност, супер долг работен век.

           Easytrans-топлина-прес-машина

           Нови Продукти

           • топлинска преса
            преса за колофон

           • Специ?ални
            понуда

           • Задоволен
            клиенти

           • Партнери
            ширум светот

           • Фабрика XINHONG

            Фабрика XINHONG

           • Тимот на Ксинхонг

            Тимот на Ксинхонг

           • XINHONG Производство

            XINHONG Производство

           Зошто да не изберете нас

           • Над 20 години искуство

            Од 2002 година и повторно изградена Xinhong Group Limited во 2011 година, соработуваме со различни дистрибутери на поли?а за пренос на топлина за да им обезбедиме на нашите клиенти висококвалитетни машини за преса на топлина и добивме многу добра репутаци?а.

           • Над 100 вработени и квалификуван тим

            Тимот на Xinhong е составен од квалификувана техничка поддршка, сигурен тим за КК и добро обучени работници, осигурете се дека секо?а машина за преса за топлина е направена со многу високи стандарди и многу стабилна.

           • 5 години сервисна гаранци?а на рамки

            Ксинхонг обезбедува 1 година гаранци?а за компонентите на главната машина за преса на топлина, како што е електричната енерги?а, 5 години гаранци?а за рамки на машината и век на техничка поддршка.

           • Ужива?те во прилагодува?ето ка? нас и изградете ги вашите машини за преса за топлинаУжива?те во прилагодува?ето ка? нас и изградете ги вашите машини за преса за топлина

            OEM и ODM

            Ужива?те во прилагодува?ето ка? нас и изградете ги вашите машини за преса за топлина

           • Ве чекаат сигурен продажен сервис и професионална поддршкаВе чекаат сигурен продажен сервис и професионална поддршка

            ГРИЖА ЗА КЛИЕНТ

            Ве чекаат сигурен продажен сервис и професионална поддршка

           • Сите резервни делови се CE или UL сертифицирани и строго тестираниСите резервни делови се CE или UL сертифицирани и строго тестирани

            КВАЛИТЕТНИ ДЕЛОВИ

            Сите резервни делови се CE или UL сертифицирани и строго тестирани

           Нашиот блог

           WhatsApp онла?н разговор!
           国内精品伊人久久久久av网站|欧美日韩中文制服有码|亚洲高清无码一线|91av在线播放观看国产